Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XXII Niedziela zwykła, 28.08.2016 r.

W tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela, w czwartek bł. Bronisławę, w sobotę św. Grzegorza. Solenizantom bieżącego tygodnia, mającym imieniny, urodziny, jubileusze, najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

W czwartek przypada 77 rocznica wybuchu II wojny światowej, modlimy się w intencji poległych za Ojczyznę. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. w intencji nauczycieli, uczniów i rodziców ze SP z Sędziszowej, w czwartek o godz. 8.00.

W tygodniu I piątek miesiąca. Dwie Msze święte o 7.00 rano i o 17.00 po południu. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Odwiedziny u chorych od 8.00 rano.

W tygodniu wykonaliśmy część prac związanych z budową chodnika procesyjnego wokół kościoła. Z jednej strony kościoła została przygotowana podbudowa. Dziękuję za pomoc przy drzewie, pracach ziemnych i porządkowych z rodzin: Andrzej Lisik, Kazimierz Bartoszek, Zuzanna Wójcik, Rafał Stec, Anna Stec, Stefan Kuk, Daniel Bartoszek, Mieczysław Wiejaczka, Kazimierz Urbaś, Stanisław Tabiś, Irena Iżykiewicz, Andrzej i Bartłomiej Laskowski oraz Andrzej i Jan Skórski. W tygodniu będziemy kontynuować rozpoczęte prace.

Bóg zapłać  wszystkim ofiarodawcom, którzy wspierają kościół św. Mikołaja. Dziękuję rodzinie z Bobowej za ofiarę 2000 zł.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Ligęza Irena, Wróbel Małgorzata.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163677