Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XXI Niedziela zwykła, 21.08.2016 r.

W tygodniu w liturgii: w poniedziałek NMP Królowej, w środę św. Bartłomieja, w piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej, msze święte będą o godz. 7.00 i 17.00. W sobotę wspomnienie św. Moniki. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

W piątek, w Uroczystość NMP Częstochowskiej, z okazji 1050. rocznicy chrztu Polski, zawierzymy wspólnotę Rektoratu Matce Bożej.

Bóg zapłać za dodatkową ofiarę 200 zł z Siedlisk. W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych na remont kościoła św. Mikołaja. Od tego miesiąca ofiary będą przeznaczone na prace przy chodniku procesyjnym wokół kościoła. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za dar.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Wójcik Zuzanna, Bartoszek Maria, Wróbel Irena.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163659