Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XV Niedziela zwykła, 10.07.2016 r.

W tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Benedykta, patrona Europy, we wtorek św. Brunona Bonifacego, w środę św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, w piątek św. Bonawenturę, w sobotę NMP z Góry Karmel. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Po Mszy świętej spotkanie ministrantów, lektorów i Dziewczęcej Służby Maryjnej. Zapraszam także kandydatów na ministrantów, po Pierwszej Komunii Świętej oraz dziewczynki z klasy III, które chcą należeć do Dziewczęcej Służby Maryjnej.

Za tydzień ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Bóg zapłać za indywidualną ofiarę 200 zł od rodziny z Bobowej i za ofiary na tacę w kościele na potrzeby naszego kościoła. Zostało odbudowane 21 metrów muru wokół kościoła. Ten fragment muru zostanie w najbliższym czasie przykryty kamiennymi daszkami. Został także wymieniony kamień w murze od strony plebani, gdzie będą drewniane płotki. Bóg zapłać wyznaczonym rodzinom za pracę.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwiaty i za porządek wokół kościoła i plebani. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Tabiś Anna, Framęga Agata.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. W tygodniku m.in. obrazek ze św. Janem Pawłem II z modlitwą za Światowe Dni Młodzieży i wiele interesujących artykułów. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163637