Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XIV Niedziela zwykła, 03.07.2016 r.

Pierwsza niedziela miesiąca. Po Adoracji Najświętszego Sakramentu zmiana tajemnic różańcowych. W liturgii w tygodniu wspominamy: w środę bł. Marię Teresę Ledóchowską, w piątek św. Jana z Dukli. Solenizantom bieżącego tygodnia i przebywającym na wakacjach i urlopach najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

Bóg zapłać za indywidualne ofiary i za ofiary na tacę w kościele na potrzeby naszego kościoła. Trwa odbudowa muru wokół kościoła. Bóg zapłać wyznaczonym rodzinom za pracę. Na bieżący tydzień proszę o pomoc z rodzin, z Sędziszowej: w poniedziałek: Framęga Wiesław, Tabiś Włodzimierz, we wtorek: Jamróz Bogusław, Kopiec Bogusław, Kuk Robert, w środę: Mazur Stanisław, Turek Maria, Ligęza Józef, w czwartek: Jamrozy Stanisław, Zieliński Andrzej, w piątek: Szczerba Andrzej, Kuk Mieczysław. Pracę rozpoczynamy o godz. 7.30. Gdyby ktoś nie mógł przyjść, proszę dać znać lub znaleźć zastępstwo.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Semla Agata i Semla Katarzyna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Dzisiaj w tygodniku wiele ciekawych artykułów. Jest także „Promyczek Dobra” dla dzieci. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163623