Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XIII Niedziela zwykła, 26.06.2016 r.

Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży. Wszystkim dzieciom i nauczycielom najlepsze życzenia dobrych wakacyjnych dni. W liturgii wspominamy we wtorek św. Ireneusza, w środę Uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 8.30 i 17.00. W kościele parafialnym św. Piotra i Pawła uroczystość odpustowa o godz. 11.00. Składka w tym dniu przeznaczona jest na świętopietrze, do dyspozycji Ojca Świętego. W sobotę święto NMP Tuchowskiej. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W tygodniu I piątek miesiąca. Dwie Msze święte o godz. 7.00 i 17.00. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. Duszpasterska wizyta u chorych w piątek od godz. 8.00.

Bóg zapłać za indywidualne ofiary i za ofiary na tacę w kościele na potrzeby naszego kościoła. Trwa odbudowa muru wokół kościoła. Bóg zapłać wyznaczonym rodzinom za pracę. Na bieżący tydzień proszę o pomoc z rodzin, z Sędziszowej Zawodzia: w poniedziałek: Lisik Andrzej, Łajka Józef, we wtorek: Skórski Andrzej, Łajka Hanna, w środę – przerwa w pracy, w czwartek: Mól Zbigniew, Wróbel Jan, w piątek: Żaba Jan, Musiał Adam i w sobotę do prac porządkowych, z domu i rodziny Semla Ferdynanda. Pracę rozpoczynamy o godz. 7.30. Gdyby ktoś nie mógł przyjść, proszę dać znać lub znaleźć zastępstwo.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Łajka Grażyna, Łajka Alicja.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Dzisiaj w tygodniku film o Bożym Miłosierdziu. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163631