Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XII Niedziela zwykła, 19.06.2016 r.

Dzisiaj Diecezjalne Święto Rodziny. We wtorek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, w piątek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Z racji Uroczystości post w piątek nie obowiązuje. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. dla uczniów Szkoły Podstawowej w Sędziszowej o godz. 8.00. Zapraszam dzieci, nauczycieli i rodziców.

Trwa odbudowa muru wokół kościoła. Bóg zapłać wyznaczonym rodzinom za pracę z Siedlisk Osiedla. Na bieżący tydzień proszę o pomoc z rodzin, z Grochowej: w poniedziałek: Rysiewicz Hilary, Rembisz Jerzy i Chmura Andrzej, we wtorek: Migacz Marek i Sowa Marcin, i z rodzin z Sędziszowej Zawodzia, w środę: Jamrozy Dariusz, Dywan Marian, Połeć Andrzej, w czwartek Połeć Stanisław, Ligęza Stanisław, Kruczek Piotr, w piątek: Ziomek Jerzy, Juruś Józef, Gucwa Józef i w sobotę: Ligęza Jan, Abram Jerzy. Pracę rozpoczynamy o godz. 7.30. Gdyby ktoś nie mógł przyjść, proszę dać znać lub znaleźć zastępstwo.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych. Są one przeznaczane na prace przy murach. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za ofiary. Bóg zapłać za indywidualne ofiary i za ofiary na tacę w kościele. W każdą środę w czasie Nowenny do Matki Bożej modlimy się za wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców dla kościoła.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Dywan Łucja, Lisik Dorota.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163626