Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XI Niedziela zwykła, 12.06.2016 roku.

W tygodniu wspominamy w liturgii: w poniedziałek św. Antoniego z Padwy, we wtorek bł. Michała Kozala, w środę bł. Jolanty, w piątek św. Brata Alberta Chmielowskiego. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. W środę wypada też 4 rocznica objęcia diecezji przez biskupa Andrzeja Jeża, będziemy modlić się za Pasterza Diecezji.

Podręczniki do religii i zeszyty ćwiczeń na przyszły rok szkolny dla dzieci ze SP z Sędziszowej dla wszystkich klas przekaże we wrześniu.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś przy kościołach do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

Serdecznie dziękuję za indywidualną ofiarę z Bobowej, 200 zł na nasze prace przy kościele. Bóg zapłać.

Trwają prace przy murach wokół kościoła. Bóg zapłać wyznaczonym rodzinom za pracę. Na bieżący tydzień proszę o pomoc z rodzin, z Siedlisk Osiedla: w poniedziałek: Tkacz Jerzy, Tabiś Roman, we wtorek: Michalik Stanisław, Deć Czesław, w środę: Konewski Józef, Nabożny Marian, w czwartek Hajduk Maria, Białobok Piotr, w piątek: Solarz Kazimierz, Wiejaczka Andrzej i w sobotę: Gomulak Arkadiusz, Kulig Paweł. Pracę rozpoczynamy o godz. 7.30. Gdyby ktoś nie mógł przyjść, proszę dać znać lub znaleźć zastępstwo.

Dziękuję za wczorajsze sprzątanie kościoła, za kwiaty oraz za porządek wokół świątyni. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Łajka Hanna, Skórski Andrzej.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Mały Gość Niedzielny”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163619