Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, X Niedziela zwykła, 05.06.2016 r.

Dziękuję za udział w procesjach w Oktawie Bożego Ciała. Udział w procesji z Najświętszym Sakramentem to publiczne wyznanie wiary.

W tygodniu wspominamy w liturgii: w środę św. Jadwigę, w piątek bł. Bogumiła, w sobotę św. Barnabę. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

W czwartek wypada dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu dla Parafii i Rektoratu w Siedliskach. W związku z Adoracją będą 2 msze święte w naszym kościele o 7.00 i o 17.00. Pół godziny przed Mszą świętą rano i po południu modlitwa przy wystawionym Najświętszym Sakramencie.

W przyszłą niedzielę przy kościołach zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

Serdecznie dziękuję za dodatkowe indywidualne ofiary na nasze prace przy kościele. Z Sędziszowej 500 zł i z Grochowej 400 zł. Bóg zapłać.

W poniedziałek rozpoczniemy prace przy murach. W tym tygodniu rozbierzemy 20 metrów muru, od strony plebani i drogi. W związku z tym proszę o pomoc z rodzin, z Siedlisk Osiedla: w poniedziałek: Gucwa Szczepan, Job Zbigniew, we wtorek: Malec Felicja, Wojna Małgorzata, Gerlak Piotr, w środę: Niklewicz Władysław, Nowak Anna, w czwartek Gąsior Krystyna, Bajorski Jerzy, w piątek: Koszyk Jan, Wiejaczka Ryszard i w sobotę: Wróbel Jan, Hals Tomasz. Pracę rozpoczynamy o godz. 7.30. Gdyby ktoś nie mógł przyjść, proszę dać znać lub znaleźć zastępstwo.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Ligęza Stanisława, Kruczek Agata.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163632