Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, IX Niedziela zwykła, 29.05.2016 r.

Trwa Oktawa Bożego Ciała. Dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało. Za dekorację w kościele i modlitwę za kapłanów i za mnie w 25 rocznicę święceń kapłańskich. Bóg zapłać za udział w procesji: niosącym sztandary, feretrony. Dziękuję Druhom Strażakom z OSP Sędziszowa, dzieciom z II klasy w strojach pierwszokomunijnych, dzieciom sypiącym kwiatki. Udział w procesji to publiczne wyznanie wiary. W Oktawie Bożego Ciała procesje po Mszy świętej o 17.00. Dzisiaj procesja o 8.30.

We wtorek święto Nawiedzenia NMP i zakończenie nabożeństw majowych o godz. 17.00. W środę Dzień Dziecka, wszystkim dzieciom najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W czwartek o godz. 17.00 zakończenie Oktawy Bożego Ciała, z udziałem Ks. Bp Stanisława Salaterskiego. Po Mszy świętej i procesji poświęcenie wianków z ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i Dzień Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego. To I piątek miesiąca. Msze święte o 7.00 rano i o godz. 17.00 z procesją wokół kościoła. Z racji Uroczystości nie ma postu w piątek. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. Wizyta u chorych w piątek od godz. 8.00. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Ziomek Dorota, Gucwa Dorota, Juruś Genowefa.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163627