Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, Wniebowstąpienie Pańskie, 08.05.2016 r.

Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jutro w liturgii Uroczystość św. Stanisława, w sobotę św. Macieja, w przyszłą niedzielę św. Zofii. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, zakończenie okresu wielkanocnego i czasu Komunii świętej wielkanocnej. Solenizantom tygodnia najlepsze życzenia.

W naszym kościele dzisiaj o godz. 11.00 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z II klasy ze SP z Sędziszowej. Dziękuję rodzicom za przygotowanie Uroczystości, za porządek wokół kościoła, sprzątanie i dekorację w kościele i za nowy Mszał Rzymski jako dar ołtarza. Wszystkim za modlitwę w intencji tych dzieci i za obecność. Nie ma dzisiaj Mszy świętej po południu. Biały Tydzień, i nabożeństwo majowe, codziennie o godz. 17.00.

Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o 8.30 – Rocznica I Komunii świętej, msza św. w intencji dzieci z III klasy ze SP z Sędziszowej.

W przyszłą niedzielę ofiary na tacę przeznaczone są na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Bóg zapłać.

Ks. Tomasz Gołąbek z Bobowej organizuje dla młodzieży wyjazd do Lednicy koło Gniezna na ogólnopolskie spotkanie młodzieży, które odbędzie się 4 czerwca 2016 r. Wyjazd w pierwszy piątek czerwca o godz. 19.00, powrót w nocy z poniedziałku na wtorek. W ciągu trzech dni oprócz spotkania nad Lednicą w planie jest Poznań, Gniezno, Ostrów Lednicki. Koszt wyjazdu 130 zł.

Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Wróbel Zuzanna, Jamróz Beata.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Promyczek Dobra” dla dzieci. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163630