Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, V Niedziela Wielkanocy, 24.04.2016 r.

Trwa Nowenna do Ducha Świętego przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania przez młodzież. Uroczystość odbędzie się 30 kwietnia, w sobotę o godz. 17.00. Mszy świętej będzie przewodniczył Ks. Bp Leszek Leszkiewicz.

Dzisiaj można złożyć do puszek przy kościele dar dla Kościoła na Ukrainie. Bóg zapłać.

W tygodniu wspominamy w liturgii: w poniedziałek św. Marka, w piątek św. Katarzynę. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

Nie będzie Mszy świętej w naszym kościele w poniedziałek i wtorek. Wyjeżdżam dzisiaj na rekolekcje do popołudnia w środę. W razie potrzeby proszę poprosić o posługę księży z sąsiednich parafii.

W środę Msza święta i nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Serdecznie zapraszam. Po Mszy świętej spotkanie rodziców i dzieci z klasy II ze Szkoły Podstawowej z Sędziszowej przed przystąpieniem do Pierwszej Komunii Świętej.

W przyszłą niedzielę po południu o godz. 14.30 rozpoczniemy nabożeństwa majowe. Serdecznie zapraszam. Dzieci będą codziennie otrzymywać obrazki z wizerunkami Matki Bożej z różnych sanktuariów ze świata.

Za tydzień w niedzielę, 1 maja, będzie także Msza święta o godz. 10.30 w intencji Druhów Strażaków OSP Sędziszowa. Serdecznie zapraszam.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych na remont kościoła św. Mikołaja. Od tego miesiąca ofiary będą przeznaczone na prace przy murach. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za dar serca.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Niklewicz Zofia, Gerlak Irena.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163624