Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, IV Niedziela Wielkanocna, 17.04.2016 r.

Z racji 1050. rocznicy chrztu Polski, modlimy się w intencji Ojczyzny. Zakończyły się Jubileuszowe uroczystości kościelne i państwowe. W naszym kościele wystrój przy chrzcielnicy przypomina przymierze, które Bóg zawarł z naszym narodem w 966 roku i za które Bogu dziękujemy.

Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Powołania – składka jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać. Cały tydzień jest poświęcony w Kościele modlitwom o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. W sobotę Uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski.

W środę Msza święta i nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Serdecznie zapraszam.

30 kwietnia o godz. 17.00 młodzież przystąpi do Sakramentu Bierzmowania w kościele pw. św. Piotra i Pawła w Siedliskach. Od piątku będziemy prosić o umocnienie wiary dla tej młodzieży w Nowennie do Ducha Świętego.

Bóg zapłać za indywidualną ofiarę na prace przy naszym kościele rodzinie z Siedlisk - 1000 zł. Serdecznie dziękuje wszystkim rodzinom modlącym się w kościele św. Mikołaja, za życzliwość i wsparcie naszej wspólnoty.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Wojna Małgorzata, Gomulak Lucyna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. W tygodniku m.in. o chrzcie Mieszka I, jak wpłynął on na dzieje Polski. Jest także „Mały Gość Niedzielny” z jubileuszowym magnesem: Jezus w Polsce mieszka od 966 roku. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163636