Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, III Niedziela Wielkanocna, 10.04.2016 r.

Dzisiaj rozpoczyna się VIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Przypominamy sobie potrzebę czytania i szacunku dla Pisma Świętego.

W wtorek, 12 kwietnia, o godz. 16.00 odbędzie się w kościele spotkanie dzieci z II klasy SP w Sędziszowej i rodziców przed I Komunią Świętą.

W środę Msza święta i nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Serdecznie zapraszam.

W czwartek, z racji 1050. rocznicy chrztu Polski, o godz. 17.00 będzie nabożeństwo Biblijna Droga Polskich Świętych. Po nabożeństwie Msza święta w intencji Ojczyzny. 14 kwietnia 966 roku Mieszko I przyjął chrzest. Podziękujemy za przymierze, które Bóg zawarł z naszym narodem. Serdecznie zapraszam na modlitwę.

W następną niedzielę Światowy Dzień Modlitw o Powołania – składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Decyzją Sejmiku Województwa Małopolskiego, Rektorat przy kościele pw. św. Mikołaja w Siedliskach otrzymał dotację z budżetu Województwa Małopolskiego w kwocie 20 000 zł na remont konserwatorski kamiennego muru ogrodzeniowego. W związku z tą decyzją po przygotowaniu dokumentacji będziemy kontynuować prace przy murze.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za złożoną ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Wiejaczka Urszula, Solarz Anna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Promyczek Dobra”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163633