Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, Poniedziałek Wielkanocny, 28.03.2016 r.

Trwa Oktawa Wielkanocy. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. Codziennie przed Mszą świętą Koronka. Zgodnie z tradycją przez Oktawę pozostaje w kościele pusty Grób Jezusa Chrystusa. Dziękuję za dzisiejszą składkę na tacę na KUL i Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.

W środę Msza święta i nowenna o godz. 17.00 ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W tygodniu I piątek miesiąca. Msze święte o godz. 7.00 i 17.00. Rano Msza święta w intencji wszystkich wypominanych zmarłych w naszym kościele. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Do chorych pojedziemy od godz. 8.00.

Pragnę serdecznie podziękować za dobre przeżywanie Świąt Wielkanocnych, za adorowanie Jezusa w Ciemnicy i w Grobie. Serdecznie dziękuję druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej z Sędziszowej za służbę przy Grobie Jezusa Chrystusa, Paniom i Panom z Sędziszowej za przygotowanie Grobu i Ciemnicy. Serdecznie dziękuję za codzienną obecność przy wszystkich pracach Panu Kościelnemu P. Janowi Skórskiemu, za jego pomoc w przygotowanie liturgii i zaangażowanie. Serdeczne podziękowania dla naszych Organistów, dla P. Pauliny i P. Jacka. Dziękuję za udział w procesji rezurekcyjnej druhom strażakom, niosącym feretrony i sztandary, ministrantom, lektorom, Dziewczęcej Służbie Maryjnej i Orkiestrze Dętej.

Bóg zapłać za ofiary składane przy różnych okazjach na potrzeby Kościoła powszechnego i naszej wspólnoty. Dziękuje za dodatkowe ofiary na alejki cmentarne od rodziny z Siedlisk i Sędziszowej. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Białobok Ewa, Tkacz Bożena.

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163618