Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, III Niedziela Wielkiego Postu, 28.02.2016 r.

Rozpoczęliśmy 3 tydzień Wielkiego Postu. W tygodniu w liturgii, w piątek święto św. Kazimierza. Solenizantom najlepsze życzenia.

Młodzież z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania w Siedliskach w kościele św. Piotra i Pawła 30 kwietnia. Mszę świętą będzie sprawował Ks. Bp Leszek Leszkiewicz.

W środę msza święta i nowenna o 16.00 ku czci Matki Bożej Bolesnej.

W tygodniu I piątek miesiąca. Msze święte o 7.00 rano i o 16.00 po Drodze Krzyżowej. Droga Krzyżowa także w niedzielę po porannej Mszy świętej o 8.30. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Do chorych pojadę od 8.00. Okazja do spowiedzi jest codziennie przed Mszą świętą. Rano w pierwsze piątki w tym roku są sprawowane Msze święte za wszystkich wypominanych zmarłych w kościele pw. św. Mikołaja.

Gorzkie Żale o godz. 14.30 w niedzielę z kazaniem pasyjnym. Potem Msza święta. Za udział w Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny, czyli darowanie kar za grzechy.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za wczoraj złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Gąsior Krystyna, Bajorska Lucyna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Promyczek dobra” dla dzieci. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163577