Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, IV Niedziela zwykła, 31.01.2016 r.

We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za siostry zakonne, zwłaszcza pochodzące z naszych rodzin. Msze święte o 8.30 i o 16.00. Ofiary z tego dnia są przeznaczone na zakony klauzurowe. W czasie Mszy świętych poświęcenie gromnic. Na Mszę św. o 16.00 zapraszam dzieci z II klasy ze Szkoły Podstawowej z Sędziszowej, przygotowujące się do I Komunii świętej; zapraszam rodziców, będzie poświęcenie świec i książeczek do I Komunii.

W środę wspomnienie św. Błażeja, błogosławieństwo gardła i poświęcenie owoców. W piątek wspomnienie św. Agaty, poświęcenie wody i chleba. W sobotę wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w czwartek o godz. 16.00 będę sprawował Mszę świętą w intencji wszystkich rodzin Rektoratu, które odwiedziłem po kolędzie.

W tygodniu I piątek miesiąca. Dwie Msze święte o 7.00 rano i o 16.00 po południu. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Do chorych pojadę od 8.00. Możliwość spowiedzi jest codziennie przed Mszą świętą.

W przyszłą niedzielę rozpocznie się nabożeństwo czterdziestogodzinne przed Wielkim Postem.

Dziękuję za dodatkową, indywidualną ofiarę 600 zł na alejki na cmentarzu pewnej osobie z Przygórza.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Kopacz Maria, Kopacz Krystyna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163581