Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, III Niedziela zwykła, 24.01.2016 r.

W tygodniu, w liturgii wspominamy, w poniedziałek Nawrócenie św. Pawła, we wtorek św. Tymoteusza i Tytusa, w środę bł. Jerzego Matulewicza, w czwartek św. Tomasza z Akwinu. Solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę o 16.00 Msza święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. W pozostałe dni powszednie, msza św. o 7.00 rano.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych na remont kościoła św. Mikołaja. Będziemy kontynuować składki jak dotychczas po 30 zł. To nasz wkład w piękno świątyni, która jest naszą chlubą i radością oraz otoczenia kościoła. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za ofiary.

Zgodnie z ustaleniami Rad duszpasterskich Parafii i Rektoratu potrzeba zapłacić za wykonane alejki na cmentarzu. Wkład Rektoratu to 24 400 zł. Nie będzie dodatkowej składki. Przeznaczymy kilka gospodarczych składek na ten cel. Jeżeli ktoś miałby takie życzenie i może ponieść trud większej ofiary to proszę o taki dar. Będziemy mogli wtedy wcześniej kontynuować nasze prace przy murach wokół kościoła.

Na porządkowanie cmentarza w tym roku zostaje utrzymana składka w wysokości 30 zł na cały rok. Można ją przekazać przy składkach gospodarczych lub przy podatkach.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci i młodzieży.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną przy tej okazji ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Orłowska Bogusława, Sarkowicz Halina, Orłowski Andrzej.  

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163569