Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, Niedziela Chrztu Pańskiego, 10.01.2016 r.

Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Odnawiamy przyrzeczenia chrztu.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Po Mszy świętej spotkanie ministrantów. Podsumowanie służby liturgicznej w minionym roku.

Zakończyłem duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Dziękuję za bardzo serdeczne przyjęcie. Dziękuję za ofiary złożone przy tej okazji, a błogosławieństwo, które zostało w waszych domach i w waszych rodzinach niech pozostanie przez cały rok.

Do końca stycznia trzeba ubezpieczyć kościół, ołtarze, wyposażenie kościoła, plebanię, dzwonnicę. W związku z tym w przyszłą niedzielę składka u nas w kościele będzie przeznaczona na ubezpieczenie. Serdecznie dziękuję za zrozumienie tych potrzeb i za ofiarność.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. W tygodniku film fabularny „Faustyna” o św. Faustynie Kowalskiej. Film jest bardzo dobrym wprowadzeniem w rozpoczęty Jubileusz Miłosierdzia.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Migacz Marta, Sowa Aneta. 

Gościmy

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163571