Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela Wielkanocna, 05.05.2019 r.

Dzisiaj Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Czytamy Ewangelię św. Jana. Rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

W następną niedzielę Światowy Dzień Modlitw o Powołania – składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

W liturgii w tygodniu wspominamy: jutro Świętych Filipa i Jakuba Apostołów, w środę św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Solenizantom najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę po majówce o godz. 17.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego na plebani. Temat spotkania: Parafia „Rodziną rodzin”. Serdecznie zapraszam.

Nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz. 17.00. W niedzielę majówka o godz. 14.10 przed popołudniową Mszą świętą. Zapraszam na modlitwę.

Za tydzień Uroczystość Pierwszej Komunii świętej dzieci z III klasy Szkoły Podstawowej w Sędziszowej. Pierwsza Komunia o godz. 10.30. Pozostałe Msze święte bez zmian, rano o godz. 8.30, po południu o godz. 14.30. Nabożeństwo majowe o 14.10.

Pierwsza Spowiedź święta dla dzieci w sobotę, 11 maja, o godz. 9.00. Zapraszam dzieci z rodzicami na spotkanie przed Komunią świętą w czwartek po majówce o godz. 17.00.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, skoszenie trawy oraz za ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziców dzieci, które przystąpią po raz pierwszy do Komunii świętej.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Niedziela” i „Promyczek Dobra”. Gazety są w bocznej kaplicy.