Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela Wielkanocna, 01.05.2022 r.

Dzisiaj VI Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Czytamy Ewangelię św. Łukasza. Rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Majówka dzisiaj o godz. 14.10.

W kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Siedliskach dzisiaj o godz. 10.30 Uroczystość Pierwszej Komunii świętej. Do Pierwszej Komunii przystąpią dzieci także z naszych rodzin modlących się w kościele pw. św. Mikołaja.

Nabożeństwa majowe w kościele w dni powszednie o godz. 17.00. W niedzielę i 3 maja majówka przed popołudniową Mszą świętą o godz. 14.10. Serdecznie zapraszam.

W liturgii w tygodniu wspominamy: jutro św. Atanazego, we wtorek Uroczystość NMP Królowej Polski, w środę św. Floriana, w piątek św. Filipa i Jakuba, Apostołów. Solenizantom najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

We wtorek Uroczystość NMP Królowej Polski. To także Rocznica Konstytucji 3 Maja. W modlitwie pamiętamy o Ojczyźnie. W naszym kościele Msze święte o godz. 8.30 i po południu o 14.30. Zapraszam.

W tygodniu I piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Do chorych pojedziemy od godz. 8.00. Możliwość spowiedzi jest codziennie przed Mszą świętą.

Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, Światowy Dzień Modlitw o Powołania – składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz za ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Hadała Teresa, Nowak Anna, Żarowska Ewa.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.