Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela Adwentu, 17.12.2023 r.

 

Dzisiaj III niedziela Adwentu. Rozpoczynają się Dni Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin. Trwa Nowenna do Dzieciątka Jezus. Solenizantom najlepsze życzenia błogosławieństwa Bożego.

Roraty z udziałem dzieci z lampionami, w poniedziałek i wtorek o godz. 6.50 rano, w środę Roraty po południu o godz. 17.00, w czwartek o 16.00, po spowiedzi świętej, w piątek i sobotę rano o 6.50. W czasie Rorat losujemy szopki dla dzieci spośród wykonanych serduszek z wypisanym dobrym uczynkiem. W tym roku w Adwencie budujemy w naszych sercach stajenkę dla Jezusa. Pomaga nam w tym św. Franciszek z Asyżu. Serdecznie zapraszam.

We wtorek rano od godz. 8.00 odwiedziny chorych przed świętami.

Spowiedź święta przed świętami będzie w środę w kościele parafialnym św. Ap. Piotra i Pawła w Siedliskach od godz. 14.00 do 17.00, w czwartek w naszym kościele św. Mikołaja od godz. 14.00 do 16.00 i w sobotę w Bobowej od godz. 8.30 do 12.00.

W przyszłą niedzielę Wigilia Bożego Narodzenia. Msze święte będą przed południem o godz. 8.30 i 10.30. Nie będzie Mszy świętej o godz. 14.30. Pasterka w nocy o godz. 22.30. Serdecznie zapraszam.

Przy ołtarzu św. Antoniego są poświęcone opłatki. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na potrzeby Rektoratu. W zakrystii można zakupić świece wigilijne przygotowane przez Caritas.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu i złożoną ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę w piątek na godz. 9.00 rodziny z Grochowej: Chmura Iwona, Rembisz Danuta, Sowa Aneta, Migacz Marta. Będziemy wtedy też przygotowywać wystrój kościoła na święta. Zapraszam Panów i Panie do ubierania choinek i szopki betlejemskiej w piątek na godz. 9.00.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.