Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela Adwentu, 15.12.2019 r.

Dzisiaj III niedziela Adwentu. Rozpoczynają się Dni Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin. Jutro rozpoczyna się Nowenna do Dzieciątka Jezus. W tygodniu rano o godz. 6.50 Roraty z udziałem dzieci z lampionami, w środę o godz. 16.00.

W środę spowiedź święta: w kościele św. Piotra i Pawła od 8.30 do 17.00. Po południu od 14.00 w kościele św. Mikołaja. Po spowiedzi Roraty o godz. 16.00.

W piątek od godz. 8.00 pojedziemy do chorych przed świętami.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud. Bóg zapłać za Wasze ofiary w ciągu całego roku na wykonywane prace. Na zakończenie roku przedstawię sprawozdanie. W przyszłym roku mamy nadzieję na otrzymanie dofinansowania na odnowienie XVIII-wiecznej ambony. Został przygotowany wniosek i złożony w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie.

Bóg zapłać rodzinie z Siedlisk za ofiarę 200 zł na odnowienie ambony. Bóg zapłać za ofiarowane wota dla Matki Bożej, srebrny różaniec i dwa serca z podziękowaniem za otrzymane łaski. Wota zostały umieszczone przy ołtarzu Matki Bożej Bolesnej.

W bocznej kaplicy jest wystawiony kosz na trwałe produkty spożywcze dla potrzebujących rodzin. Bardzo proszę o gest dobrych serc.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu i złożoną ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Gąsior Krystyna, Bajorska Lucyna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.