Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela zwykła, 19.01.2020 r.

Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W liturgii, wspominamy: we wtorek św. Agnieszkę, w piątek św. Franciszka Salezego, w sobotę Nawrócenie św. Pawła. We wtorek Dzień Babci, w środę Dzień Dziadka. Seniorom i Solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę o godz. 16.00 Msza święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja oraz za wyjeżdżających do pracy. Serdecznie zapraszam. Po Mszy świętej spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.

W czwartek Dzień Seniora w Szkole Podstawowej w Sędziszowej z udziałem starszych mieszkańców Rektoratu.

W piątek o godz. 17.00 przy kościele spotkanie opłatkowe dla młodzieży organizowane przez Grupę Apostolską.

Dziękuję za złożoną ofiarę z Siedlisk 400 zł na odnowienie ambony. Bóg zapłać. Serdecznie dziękuję także za ofiary złożone dzisiaj na ubezpieczenie kościoła.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Konewska Bogusława, Nabożny Anna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Niedziela”,  „Mały Gość Niedzielny” i biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.

W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. † Łucji Dywan, lat 73 z Sędziszowej, a jutro o godz. 13.00 będzie pogrzeb śp. † Emilii Fryczek, lat 91, z Sędziszowej.