Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela zwykła, 17.01.2021 r.

 

W niedziele i święta jest prowadzona transmisja internetowa Mszy świętej z naszego kościoła na stronie Rektoratu: www.mikolaj.siedliska.info

Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W liturgii, wspominamy: we wtorek św. Józefa Pelczara, biskupa, w czwartek św. Agnieszkę. W czwartek Dzień Babci, w piątek Dzień Dziadka. Seniorom i Solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę o godz. 16.00 Msza święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja, za chorych oraz za wyjeżdżających do pracy. W tym roku w czasie Nowenny będziemy też prosić o wstawiennictwo św. Józefa w związku z Rokiem poświęconym św. Józefowi. Po Mszy świętej spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.

Za tydzień Niedziela Słowa Bożego i Dzień Solidarności z Chorwacją. Pod koniec grudnia i na początku stycznia w Chorwacji było trzęsienie ziemi. Caritas Polska organizuje pomoc dla poszkodowanych. W przyszłą niedzielę można złożyć ofiary do puszek przy kościele przeznaczone na ten cel. Bóg zapłać.

Serdecznie dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na ubezpieczenie kościoła.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Ligęza Anna, Jamróz Beata.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.