Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela zwykła, 15.01.2023 r.

W liturgii wspominamy: we wtorek św. Antoniego, opata, w czwartek św. Józefa Pelczara, biskupa, w sobotę św. Agnieszkę. W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W sobotę Dzień Babci, w przyszłą niedzielę Dzień Dziadka. Seniorom i Solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę o godz. 16.00 Msza święta i Nowenna do Matki Bożej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja, za chorych oraz za wyjeżdżających do pracy. Serdecznie zapraszam.

Dzisiaj gościmy w naszym kościele Zespół Pieśni i Tańca „Mała Koronka” z towarzyszeniem kapeli, którzy kontynuują Bobowską Szkołę Tradycji „Szabasówka”. Zespół prowadzi P. Agata Mika. Dziękuję za koncert kolęd przed Mszą świętą o godz. 8.30 i po Mszy świętej. Życzymy sukcesów i szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich członków Zespołu.

Zakończyłem duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Dziękuję za bardzo serdeczne przyjęcie. Dziękuję za ofiary złożone przy tej okazji, było to 10000 zł. Do końca stycznia trzeba ubezpieczyć kościół, ołtarze, wyposażenie kościoła, plebanię, dzwonnicę. W tym roku koszty ubezpieczenia zostaną pokryte z ofiar złożonych przy kolędzie. Błogosławieństwo kolędowe, które zostało w waszych domach i w waszych rodzinach niech pozostanie przez cały rok.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania z rodzin: Grażyna Marszał, Małgorzata Laskowska, Agnieszka Bartoszek.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.