Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela zwykła, 14.01.2024 r.

 

W liturgii wspominamy: w środę św. Antoniego, opata, w piątek św. Józefa Pelczara, biskupa. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W przyszłą niedzielę Dzień Babci. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę o godz. 16.00 Msza święta i Nowenna do Matki Bożej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja, za chorych oraz za wyjeżdżających do pracy. Serdecznie zapraszam.

Dzisiaj gościmy w naszym kościele Zespół Regionalny „Mała Koronka” z towarzyszeniem kapeli, pod kierownictwem Magdaleny Bulanda i Jana Malisza. Dziękuję za koncert kolęd przed Mszą świętą o godz. 8.30 i po Mszy świętej. Życzymy sukcesów i szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich członków Zespołu.

Za tydzień przed Mszą świętą, w czasie Mszy o godz. 8.30 i po Mszy świętej kolędy i pastorałki zaśpiewają Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Sędziszowej. Serdecznie zapraszamy do świątecznego kolędowania.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania z rodzin: Mucha Bernadeta, Turska Anna, Górowski Mateusz i Górowska Magdalena.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

 

Duszpasterskie odwiedziny kolędowe.

Wtorek, 16 stycznia, od godz. 15.00 – Siedliska Osiedle, mieszkańcy Nowego Bloku, od rodziny Koszyk do rodziny Deć /2 klatki/

Czwartek, 18 stycznia, od godz. 15.00 – Siedliska Osiedle, mieszkańcy Nowego Bloku, od rodziny Konewski do rodziny Kulig /2 klatki/