Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim, 03.01.2021 r.

 

W niedziele i święta jest prowadzona transmisja internetowa Mszy świętej z naszego kościoła na stronie Rektoratu: www.mikolaj.siedliska.info

Wszystkim modlącym się w naszym kościele i solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i Szczęśliwego Nowego Roku.

Dzisiaj po Adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej porannej zmiana tajemnic różańcowych.

W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego, Święto Trzech Króli. Msze święte o godz. 8.30; 10.30 i o godz. 14.30. Poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy, którą wypisujemy znak błogosławieństwa Chrystusa dla domu i rodziny. C + M + B  2021 /Christus Mansionem Benedicat / Niech Chrystus błogosławi ten dom/. Jest to Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego i Misyjny Dzień Dzieci. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na misje.

Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego. Odnowimy przyrzeczenia chrztu.

Trwają w naszej wspólnocie wiary Msze święte kolędowe dla poszczególnych rejonów Rektoratu z błogosławieństwem dla Rodzin. W Uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli o godz. 10.30 będzie Msza święta dla mieszkańców Siedlisk – Osiedle, Grochowa i przy kościele, w niedzielę 10.01 o godz. 10.30 dla mieszkańców Siedlisk – Przygórze, Wieś i Łonie. Zapraszam na wspólną modlitwę.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę rodziny: Gomulak Lucyna, Kulig Andrzelika.

Biuletyn informacyjny Rektoratu jest w bocznej kaplicy.