Ogłoszenia duszpasterskie

I Niedziela Wielkiego Postu, 21.02.2021 r.

 

Rozpoczęliśmy czas Wielkiego Postu, czas łaski i zbawienia. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.00. Po Nabożeństwie Msza święta. Droga Krzyżowa także w niedzielę po porannej Mszy świętej o 8.30.

Gorzkie Żale o godz. 14.30 w niedzielę z kazaniem pasyjnym. Po Nabożeństwie Msza święta. Za udział w Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny, czyli darowanie kar za grzechy.

W środę Msza święta i nowenna o 16.00 ku czci Matki Bożej Bolesnej. Msza święta przy ołtarzu Matki Bożej. Serdecznie zapraszam.

Dziękuję za dzisiejszą składkę na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Za tydzień w naszym kościele comiesięczna składka gospodarcza na prace przy kościele św. Mikołaja. Ofiary mogą być podpisane lub złożone anonimowo. To nasz wkład w piękno świątyni, która jest naszą chlubą i radością. Bóg zapłać za ofiary.

W naszej Diecezji w parafiach odbywa się Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej Patronki Robotników, Repliki Nowohuckiego Krzyża i Relikwii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. W kościele parafialnym św. Piotra i Pawła w Siedliskach Nawiedzenie rozpocznie się w sobotę o godz. 16.50. Do naszego kościoła św. Mikołaja Obraz i Relikwie zostaną przywiezione w przyszłą niedzielę o godz. 13.50. Odmówimy różaniec o godz. 14.00, o godz. 14.30 Gorzkie żale i Msza święta. Zapraszam na modlitwę.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Jamrozy Jolanta, Łajka Hanna, Skórski Andrzej.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.