Ogłoszenia duszpasterskie

I Niedziela Wielkiego Postu, 06.03.2022 r.

Rozpoczęliśmy czas Wielkiego Postu, czas łaski i zbawienia. Modlimy się o pokój na Ukrainie. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.00. Po Nabożeństwie Msza święta. Droga Krzyżowa także w niedzielę po porannej Mszy świętej o 8.30.

Gorzkie Żale o godz. 14.30 w niedzielę z kazaniem pasyjnym. Po Nabożeństwie Msza święta. Za udział w Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny, czyli darowanie kar za grzechy.

W tygodniu młodzież z naszej wspólnoty przyjmie Sakrament Bierzmowania: we wtorek w Bobowej i w środę w Siedliskach. Módlmy się o owocne przyjęcie darów Ducha Świętego dla młodzieży.

W piątek po Mszy świętej o godz. 16.30 spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego w kościele na temat: „Parafia miejscem promowania katolickiej nauki społecznej”. Serdecznie zapraszam.

Za tydzień, w niedzielę, rozpoczną się misje święte. Proszę o modlitwę w intencji o dobre przygotowanie do misji i dobre przeżycie tych świętych dni. W niedzielę będą trzy Msze święte o godz. 8.30, 10.30 i 14.30 po Gorzkich Żalach. W czasie Mszy świętych będzie miało miejsce odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. O. Misjonarz prosi abyśmy przynieśli za tydzień na Mszę świętą świece do odnowienia przyrzeczeń. Misje Święte poprowadzi Ks. Adam Bajorski MSF, Misjonarz Świętej Rodziny. Serdecznie zapraszam. Program misji jest już w naszej gazetce i w gablocie przy kościele.

Za tydzień w Kościele powszechnym dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji przy kościołach zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny Ad Gentes. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Wójcik Zuzanna, Bartoszek Maria, Kuk Zofia.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.